Değişim, İade ve Teslimat

Değerli Müşterimiz, Satın almış olduğunuz ürünün iade ve değişimi için aşağıdaki hususlara dikkat etmelisiniz;

Değişim Hakkı:

www.noehappiness.com’dan aldığınız ürünleri teslim alınma tarihinden itibaren olmak üzere 14 gün içerisinde yapabilirsiniz.

İade Hakkı:

www.noehappiness.com’dan aldığınız ürünleri teslim alınma tarihinden itibaren olmak üzere 7 gün içerisinde yapabilirsiniz.

Ürünlerin iade veya değişimin kabul edilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.

İade & Değişim Koşulları: İnternet sitesinden satın alınan ürünlerin; hasar görmemiş, kullanılmamış, paketi hasar görmemiş, etiketlerinin çıkmamış, tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir.

Ürün iade ve değişim kargo ücretleri alıcıya aittir.

Ürünü aşağıda vereceğimiz adres ve bilgiler ile gönderici ödemeli olarak kargoya teslim ettikten sonra +(90) 535 305 05 98 numaralı telefondan tarafımıza ulaşarak değişimse hangi ürün ile değişeceğinin bilgisini, iade ise iade sebebini bildirmeniz gerekmektedir.

İade/ Değişim Adresi:

N.O.E. Tekstil ve Gıda İşl. San. Tic. Ltd. Şti.
Minareli Çavuş Mine Sk. No:9/A Nilüfer / BURSA
Tel: 0535 305 05 98

Geri Ödemeler:

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, firmamız tarafından geri ödemeler 7 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. Ancak, havale/EFT ödeme metodlarından biriyle oluşturulan siparişlerin geri ödemesi IBAN bilgileriniz alınarak banka hesabınıza yapılmaktadır.

İade edilen tutarın kredi kartlarına yansıması ortalama 1-3 iş günü iken banka kartlarında bu süreç daha uzun sürebilir. Banka uygulamaları gereği, taksitli gerçekleştirilen işlemler aynı şekilde taksit olarak iade edilmektedir

Ödeme Seçenekleri

Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı, banka havalesi yoluyla yapabilirsiniz.

Kredi Kartı İşlemleri

Alışverişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Havale/EFT Ödemeleri

sterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı banka hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, lütfen havale işlemini tamamladıktan sonra dekontunuzu “info@noehappiness.com mail adresine ya da ”0535 305 05 98” numaralı whatsapp hattımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

Teslimat Bilgileri

Kredi kartıyla yapılan ödemelerde, ilgili bankanın onayı ve güvenlik birimimizin kontrolünü takip eden maksimum 3 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemelerde ise ödemenin hesabımıza geçmesini takip eden maksimum 3 iş günü içerisinde siparişiniz kargoya verilir. Adrese teslim kargo hizmeti, kargo firmasının ulaşım dahilinde olan bölgelere yapılır. Kargo firmasının adrese teslim bölgesinde yer almayan bölgelere telefon ihbarlı, kargo ofisinden teslimat gerçekleşir. Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.

Kapat
Kapat
Giriş
Kapat
Sepet (0)

Sepetinizde ürün bulunmuyor. Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kapat